This version of the page http://svitlytsia.crimea.ua/index.php?section=article&artID=87 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2008-08-24. The original page over time could change.
Кримська Свiтлиця :: Текст статт╕ "Проблеми Криму: мозковий штурм"

Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З потоку життя (1721)
З перших уст (336)
Українці мої... (543)
Урок української (464)
Резонанс (523)
"Білі плями" історії (555)
Крим - наш дім (241)
"Будьмо!" (235)
Душі криниця (675)
Ми єсть народ? (143)
Бути чи не бути? (34)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (97)
Мовно-комп'ютерний конкурс (96)
Порадниця (105)
Смішного! (78)
Додатки
"Джерельце" (226)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПРИЙМ╤ТЬ ДИТИНУ У РОДИНУ
В укра╖нц╕в здавна ╕сну╓ традиц╕я п╕дтримувати сир╕т, допомагати ╖м вс╕╓ю громадою, брати на...

«Г╤ДНА УКРА╥НА»
ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛ╤В НА БУД╤ВНИЦТВО ТА ОПЕРАЦ╤╥ З ЗЕМЛЕЮ ЧЕРЕЗ ╢ДИН╤ ДОЗВ╤ЛЬН╤ ЦЕНТРИ ╢ МЕНШ...

ЛАЗУРОВИЙ БЕРЕГ КОМУН╤СТА ГРАЧА
ЯК «АСКЕТИЧНИЙ» НАРДЕП ╤З КПУ В МОНТЕ-КАРЛО З ОЛ╤ГАРХАМИ В╤ДПОЧИВАВ

Агентура.Ru
Укра╖на – в тенетах закордонних спецслужб.

Г╤ТЛЕРЮН╫Е М-В
Вида╓ться, у медвед╓вському розклад╕ треба просто переставити ф╕гурант╕в, ╕ тод╕ все стане на м╕сце.


Опитування
Чи треба Укра╖н╕ вступати в НАТО?
Так! Це унеможливить рос╕йську експанс╕ю.
Н╕! Не треба дратувати Рос╕ю.
Не знаю.

Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:






















Головна сторiнка > Текст статт╕
"Кримська Свiтлиця" > #41 за 11.10.2002 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#41 за 11.10.2002
Проблеми Криму: мозковий штурм
Інф. "КС"

Насичений різними політичними та міжнаціональними проблемами наш півострів завжди викликав підвищену увагу багатьох державних і навіть міжнародних організацій, які займаються питаннями стабілізації реґіональних внутрішніх та зовнішніх чинників. Нещодавно за участю вітчизняних та закордонних спеціалістів в Криму була проведена низка корисних зустрічей, семінарів та тренінгів для державних посадовців, представників національних громад і журналістів.

У семінарі на тему "Відносини між Україною і НАТО напередодні саміту НАТО в Празі: нові погляди на безпеку", організованому Фондом "Європа ХХІ" за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні (м. Київ) і за сприяння Комітету з моніторингу свободи преси в Криму, взяли участь директор програм Центру інформації та документації НАТО в Україні Джон Корватський, директор міжнародних програм Українського центру економічних та по-літичних досліджень ім. О. Розумкова Валерій Чалий, президент Центру міжнародної безпеки та стратегічних студій Олександр Гончаренко, завідуючий відділом Національного інституту проблем міжнародної безпеки РНБОУ Борис Парахонський, капітан І рангу Віктор Корендович, співробітник посольства Республіки Польща в Україні Мірослав Цєсьлік (на фото). Експерти висловили свій погляд на подальші взаємовідносини між нашою державою і НАТО та обмінялись з кримськими журналістами думками стосовно ролі ЗМІ в процесі наближення України до Північноатлантичного блоку.

*  *  *

Фонд "Європа ХХІ" за підтримки Фонду з прав людини Міністерства закордонних справ Великої Британії зібрав для обговорення теми "Сприяння поширенню толерантності у поліетнічному суспільстві" представників кримських національних громад і ЗМІ, які висвітлюють проблеми кримського соціуму. В семінарі-тренінгу за участю незалежних експертів  Наталі Беліцер (Інститут демократії ім. П. Орлика), Михайла Товта (Інститут законодавства Верховної Ради України), Юлії Тищенко та Інни Підлуської (Фонд "Європа ХХІ") і Лариси Суровської (Кримська республіканська група медіації) розглядались питання, пов'язані з етнополітичною ситуацією в Україні та в Криму зокрема, захистом прав національних меншин з точки зору вітчизняного та міжнародного законодавства.

Учасники семінару - активісти неурядових організацій та журналісти набули нових знань з міжнародного та українського права, а також ознайомились з методиками запобігання конфліктів у багатонаціональному середовищі.

*  *  *

З 1999 року в Криму реалізується проект "Кримський діалог", заснований українським Центром злагоди за підтримкою Фонду Чарльза Стюарта Мотта і посольства Великобританії в Україні. Досвідчені українські тренери вже не перший рік проводять дискусій-ні зустрічі за участю лідерів співтовариств, голів сільських рад і представників районних меджлісів і держадміністрацій. Вони відпрацьовують практичні навички ведення переговорів і підходів у вирішенні конфліктів - не з позиції сили, а з позиції задоволення інтересів обох сторін. Користь подібних тренінгів очевидна, що підтвердили й учасники семінару в Красногвардійському районі - начальник відділу міжнаціональних відносин Галина Садичко та перший заступник голови РДА Володимир Паштецький. 

Лідери співтовариства, які брали участь у роботі семінару,  відзначили покращання взаємин між РДА і представниками співтовариства, а також плідну роботу у вирішенні земельного питання.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #41 за 11.10.2002 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=87

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 3-й поверх, кiмн. 19-22, 24.
тел: (0652)51-13-24; E-mail: wik@swit.crimea.com
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков