This version of the page http://fckarpaty.lviv.ua/cat/newskarpaty/?news_id=2590&mode=full (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2008-08-12. The original page over time could change.
Дублери "Карпат" зіграли внічию проти угорського "Залаегерсега" ||| Футбольний клуб "Карпати"(Львів) - офіційний сайт
 |  «Карпати-2»: нарешті перемога |  Павел Кірильчик: "Коли грав у «Карпатах», нам жодного разу пенальті не призначали" |  Ігор Худоб’як: «У перерві тренер просив додати в грі» |

ГОЛОСУВАННЯ
Яким, на Вашу думку, буде результат поєдинку "Кривбас" - "Карпати"?

НОВИНИ "КАРПАТ"

Дублери "Карпат" зіграли внічию проти угорського "Залаегерсега"
10.07.2008

У середу, 9 липня, «Карпати» в Угорщині у рамках підготовки до нового сезону провели спаринг-матч з місцевою командою «Залаегерсег» (ZTE), що у попередньому чемпіонаті вищої ліги посіла 7-е місце. Поєдинок завершився внічию 1:1.

«Карпати»: Новак (Когут 46), Дурай, Кульпака, Гурський, Голодюк (Ґодвін 31), Женюх (Сворак 46), Гжеб, Зелінський, Богуновіч, Зеньов, Бідловський.

У стартовому складі «Карпат» на поле вийшли дублери та футболісти, що перебувають у тренувальному таборі команди на оглядинах. Рахунок на 23-й хвилині ударом з 28 метрів відкрив Володимир Бідловський (на фото). Однак вже на 34-й хвилині угорці відігралися. Після цього чудову нагоду вивести «Карпати» вперед втратив Сергій Зеньов, а також Бідловський, пробивши зі штрафного у сантиметрах від стійки.

Сьогодні, 10 липня, гравці «основи» «Карпат» проведуть спаринг проти команди «Дьєр» (Győri ETO), що минулого сезону посіла третє місце у чемпіонаті Угорщини. У п`ятницю, 11 липня, команда вирушить до Львова.