This version of the page http://afield.org.ua/julia/?p=22 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2008-08-06. The original page over time could change.
Колонка подруги » Blog Archive » Я — твiй Янгол

Я — твiй Янгол

11 июля 2007 г.
Головне — завжди поважати один одного. Життя цiкаве й рiзноманiтне. Треба лишень пам’ятати, що я — твiй Янгол. Поки що маленький й iнодi не смiливий. Мої пухнастi крильця не здатнi рятувати континенти, проте вони з першим сонячним променем приносять тобi натхнення. Ти, як завжди, занадто багато, як для мого Янгельського розумiння, палиш i п’єш мiцнючу каву. А потiм, пiсля доторку моїх крилець, створюєш успiшнi проекти. Останнє слово мене дратує, та не можна iнакше. Iнколи скоряюся тобi. Заради втiхи. Заради задоволення.
     Ти трохи схуд останнiм часом. Це додає тобi зайвої святостi. А мене налаштовує на думку, що треба йти на кулiнарнi курси для Янголiв — пiдгодовувати тебе, бо не матимеш сил для нових звершень.
     Удень — ти сильний й мудрий. Бо я неспiшно пiдказую тобi вiдповiдi й шляхи. Увечерi — надзвичайно романтичний. То я — iнодi капризне Янголятко — привчило тебе надзвичайно мило обходитися з жiнками. Та й твiй шалений фан-клуб доводиться приборкувати. Адже тебе не можна не любити! От i намагаються дiвчатка приворожити й зачарувати мого пiдзахисного.
     Сьогоднi гарний i спокiйний день. Ми багато чого встигли. Ми стали розумнiшими й красивiшими духовно. Ми дивимося тiльки вперед. Ми посмiхаємося врештi!
     Тiльки тепер я можу зняти свої стомленi крила. Хай вiдпочинуть…

3 коммент. to “Я — твiй Янгол”

  1. Karol Says:

    спасибо, Юлик, как ты обещала - настроение у меня действительно поднялось дарить хорошее настроение, как и делать подарки, надо уметь
    я прочитала весь твой дневник - скажу честно, один сплошной позитив, скажу еще раз - главное, чтобы краски были ярким и солнечными, мысли только добрыми, а чувства и ощущения - счастливыми
    когда читала - было одно, но навязчивое ощущения, что это не твои, а мои мысли, а самое главное, что они - реальные..скажу еще одно - мы все действительно разучились удивляться и погрязли в рутине работы, наше общение свелось к уровню сплетен и выяснения отношений, а здесь у тебя совсем другой мир, но он такой же настоящий, в котором мы все живем, но боимся это показать и в этом признаться.. именно боимся, чтобы и здесь кто-то чего-то не так понял, не так сказал, не так подумал..
    а ты - молодчина - напомнила всем еще раз, что жить надо в радость, удивлять и удивляться

  2. Aleksandro Says:

    фігня якась, таке враження що пише школярка якась.

  3. Пiдзахисний Says:

    Вам такие тексты когда-нибудь писали? Те которые от души и искренние?

    Ждите своего часа.

    p.s. Хотя с таким настроением - вас ваши Ангелы десятой дорогой обходить будут.

Оставить комментарий