Експорт
Пошук
◊ розширений пошук шукати

СПОРТ

Українець Руслан Федотенко допоміг своєму клубові "Нью-Йорк Айлендерс" переграти у нью-йоркському дербі "Рейнджерс" 2:1
Киянин відкрив рахунок уже на 8 секунді другого періоду. Пас Майка Комрі він переправив у ворота Хенірка Лунквіста.

Через 5 хвилин Джозеф Васічек подвоїв перевагу острів’ян, коли закинув свою восьму шайбу в сезоні. За хвилину рейнджери скоротили відставання. Майк Розшиваль закинув сьому шайбу в 21 грі.

Третій період рахунку не змінив. 1:2 – поразка "Райнджерс", яка, втім, залишила їх на чолі Атлантичного дивізіону. // ICTV

20.11.2007 12:57
Дивіться також
 Омський "Авангард" уклав сенсаційний контракт із колишнім нападником "Рейнджерс" Яроміром Ягром 05.07.2008 15:13
 Руслан Федотенко підписав річний контракт із "Піттсбург Пінгвінз" 05.07.2008 14:55
 "Детройт Ред Вінгс" учетверте за останні 11 років - володар Кубка Стенлі 05.06.2008 20:45
 Федерація хокею України звільнила Голубовича з посади головного тренера національної збірної 27.05.2008 20:47
 У Національній хокейній лізі "Детройт" перемогою над "Далласом" відкрив фінал у Західній конференції 09.05.2008 16:38
 "Філадельфія" - "Монреаль" - 3:2 29.04.2008 14:26
 Збірна України з хокею впритул наблизилася до елітного дивізіону 19.04.2008 16:25
 Збірна України з хокею перемогла у першому матчі на чемпіонаті світу 14.04.2008 09:28
 Національна збірна України з хокею закінчила київський етап підготовки до чемпіонату світу нічиєю 01.04.2008 20:32
 «Сокіл» став 10-разовим чемпіоном України 31.03.2008 10:27