ІНФО   Актуально   Книги   Глосарій   Ресурси   Реклама   Контакти   
 СЕРВІСИ   Робота   Семінари   Виставки   Бізнес Мережа   Форуми   Блог   
 УКР      РУС   ENG 
Пошук по сайту
РУБРИКАТОР
Стратегія
Маркетинг та продаж
Управління змінами
Управління фінансами
Управління персоналом
Якість ведення бізнесу
Інформаційні системи
ПРОЕКТИ MCUa
Проект «ВІЗІЯ»
БІЗНЕС-ПРОЗА
ДРУЖНІ РЕСУРСИ

НОВИНИ від 07.05.2008

Версія для друку

Що спонукає менеджерів до наполегливої праці

Рушієм управлінської праці є цікава робота, яка кожного дня ставить перед менеджерами нові виклики. Саме така праця (а не зав'язаний на результативності компенсаційний пакет, готівкові бонуси чи частка акцій компанії) спонукає управлінців на додаткові зусилля та готовність і далі наполегливо розвивати свої проекти.

Нове дослідження, проведене Ashridge Business School, виявило, що тоді як сім із 10-ти менеджерів переконані, що працюють у позитивному лідерському середовищі, більше ніж половина з них відчувають нерозуміння з боку безпосереднього керівництва, коли йдеться про стимули та мотиви, які спонукають їх та їхніх колег.

Цьогорічний Ashridge Management Index виявив значний розрив між мотиваційними факторами, проголошеними організаціями, та тими, про які говорять окремі менеджери. Наприклад, організації вважають найпотужнішим стимулом виплати за результативність та стимулюючі компенсаційні схеми, тоді як самі менеджери називають своїм основним мотиватором цікаву роботу, яка ставить перед ними нові виклики. А висока базова зарплатня (на третьому місці серед менеджерів) взагалі не потрапила до першої п'ятірки мотиваторів за версією компаній.

Фіона Дент (Fiona Dent), керівник управлінської освіти в Ashridge та автор дослідження, пояснює: "З відповідей менеджерів відчувається потужний супротив намаганням організацій застосувати до всіх однакові мотиваційні програми. Немає нічого дивного в тому, що менеджери хочуть, щоб до них ставились як до особистостей. А отже й мотиваційні програми повинні підбиратися під потреби кожного з них".

І хоча сучасні компанії розуміють важливість програм управління талантами та розвитку лідерства, все ж подібні теми часто ігноруються багатьма організаціями. Лише близько половини менеджерів вірять, що організації вдало справляються зі своїм обов'язком розвивати наступне покоління лідерства, управляти талантами та планувати наступників.

У дослідженні також йшлося про особисті виклики, з якими доводиться стикатися управлінцям. Сьогодні серед найскладніших із них вони називають інформаційне перевантаження та проблеми із підтримкою здорового балансу між роботою та особистим життям.

За інформацією management-issues.

  ВСІ НОВИНИ

РЕКЛАМА

   
Головна Актуально Робота Семінари Виставки Бізнес Мережа Глосарій Книги Ресурси Форуми Реклама Контакти Блог


 


Copyright © 2001-2008, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic Consulting Group (SCG)