This version of the page http://sian-ua.info/sport/region/190572.html (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2008-06-14. The original page over time could change.
Високий Вал :: Футбол: «Єдність» перемогла у рідних стінах
Останнє оновлення: 20:26 субота, 14 червня
Спорт / Футбол
Ви знаходитесь: Спорт / Регіон / Футбол: «Єдність» перемогла у рідних стінах

Футбол: «Єдність» перемогла у рідних стінах

Минулої суботи футболісти плисківської «Єдності» вперше у цьому сезоні проводили гру вдома, на Чернігівщині.

Відбулась зустріч команд групи "А" другої ліги першості України. У 20 турі суперником підопічних Вадима Дьордя були львівські "Карпати-2".

Більше 300 глядачів прийшли підтримати улюблену команду. Сподівання уболівальників побачити цікавий футбол гравці у біло-синій формі виправдали на 100 відсотків.

Перед початком матчу обидві команди та глядачі вшанували пам'ять відомого футбольного фахівця, колишнього тренера донецького "Шахтаря", полтавської "Ворскли" Віктора Носова, який напередодні пішов з життя. До речі, два роки тому Віктор Васильович був керманичем полтавчан, які у 1/32 розіграшу Кубка України з футболу зустрічалися з "Єдністю" у Плисках.

Наші земляки вийшли на поле у такому складі: Борис Старченко, Олександр Гаврильченко, Олександр Поліщук, Денис Синчук, Олександр Стецюк, Юрій Тарасенко, Олександр Ткач, Євген Євсєєв, Василь Шегда, Сергій Якименко. На жаль, через травму не зміг зіграти Юрій Дмитрулін. Його мабуть найбільше бажали побачити у грі поціновувачі футболу.

Із перших хвилин суперники спробували нав’язати свою гру, однак чіткі дії оборонців "Єдності", на чолі з Василем Шегдою, який недавно захищав кольори київського "Арсеналу", зводили спроби біло-зелених нанівець. Натомість плисківчани постійно шукали удачі біля воріт львів'ян.

І на 13 хвилині підопічні Вадима Білоцерківського сфолили у штрафному майданчику. Арбітр матчу, дніпропетровець Віталій Романов, одразу показав на одинадцятиметрову позначку.

Пенальті чітко реалізував Олександр Поліщук. Цей м’яч перервав безгольову серію "Єдності", яка тривала з 2 листопада минулого року. Тоді плисківчани зіграли 1:1 з ФК "Коростень".

Однак занадто захопившись атаками, до кінця тайму плисківчани двічі були змушені витягувати м’ячі з сітки власних воріт після ударів Олексія Омельченка та Павла Гордійчука.

Після перерви Євген Євсеєв відновив рівновагу, а за кілька хвилин Леонід Роєв реалізував другий одинадцятиметровий. Отже, у підсумку рахунок 3:2.

Наступний матч на своєму полі „Єдність” зіграє 29 квітня проти чернівецького ФК „Буковина".