This version of the page http://20minut.ua/news/121448 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2008-04-28. The original page over time could change.
Хмельницькі кікбоксери готуються до кубку світу
Интернет-радио
Вход | Зарегистрироваться

A A A
Размер шрифта:
Нещодавно в Києві завершився чемпіонат України з кікбоксінгу за версією WАКО. Ця версія єдина, яка має міжнародне визнання. 450 включилися в боротьбу за нагороди. Серед них були 12 бійців з Хмельницької ДЮСШ №1 «Буревісник», Камянець-Подільської ДЮСШ №5 фізкультурно-спортивного товариства «Україна» та спортивного клубу «Редегаст».

Хлопці виступили просто чудово. Студенти ХНУ Роман Панасюк у своїй вазі 57 кг став чемпіоном України, його брат Максим у вазі 63,5 кг посів друге місце. Як завжди впевнено в своїх вагових категоріях боролися брати Особські. Микола, і Дмитро вже вкотре стали чемпіонами України. Ще один студент ХНУ Олександр Горбань отримав бронзову нагороду. Усі хмельничани тренуються у тренера ДЮСШ №1 Буревісник Олега Лугового. Студенти Камянець-Подільського педагогічного університету Денис Гінзер, Роман Єрчанов, Олександр Ковальчук, які тренуються у тренера місцевої ДЮСШ №5 Анатолія Лобатюка, здобули бронзові нагороди. Усі, хто завоював чемпіонські звання в складі збірної України, розпочали підготовку до Кубку Світу. Ці престижні змагання відбудуться 6-10 червня в Італії. Підготував Ігор Яворський