29 грудня 2007 рiк № 250 (4250)
на головну | пошук | контакти | передплата
    

медицина

16.06.07

Коли цвітіння не радує


Ліна КУЩ.

Сльозотеча, закладання носа, кашель, чхання, висипання на шкірі... З такими скаргами в донецький «Госпіталь Сітько МРТ» цими днями звертаються багато пацієнтів. Різноманітними симптомами проявляє себе алергія. Це широко поширене захворювання, яке часто прогресує. І, на жаль, особливо актуальне для жителів регіону: у повітрі, яким дихає Донбас, — пилок квітів, дерев, бур’янів, тополиний пух, пил, відходи промислових підприємств.

— Водночас значна частина людей, що хворіють, не знає, з чим пов’язано їхній стан, — зазначає головний лікар госпіталю Ігор Червоний. — Багато хто помилково починає лікуватися від застуди чи лікувати в такий спосіб дітей. Поліноз у дітей супроводжується свербіжем і сльозотечею, водянистими прозорими виділеннями з носа, сильними нападами чхання, зниженою чутливістю до запахів (у підлітків старшого віку), диханням через рот, скаргами на свербіж у вухах, носоглотці та порожнині рота, темними колами під очима в період загострення. У малят може спостерігатися замаскований поліноз: закладення вух, аж до повної втрати слуху, без інших симптомів, іноді — із незначним почервонінням очей, частим почісуванням носа.

За роки роботи госпіталю тут накопичено чималий досвід у лікуванні алергії, до того ж без використання ліків (алергики зі стажем гідно оцінять цей момент). Метод мікрохвильової резонансної терапії (МРТ) відновлює амплітуду здорових коливань клітин і повертає їх до життя. Близько 30 параметрів імунної системи приходять у норму.

— Звертатися рекомендуємо за 2—4 тижні до початку захворювання чи в розпал хвороби. Профілактичний курс МРТ значно послабить прояви алергії. А якщо захворювання в розпалі, то вже протягом першого курсу на третьому—сьомому сеансі симптоми слабшають, а на десятому сеансі пацієнт буде практично здоровий. Повторний курс через 3—8 тижнів закріпить результат, — каже головний лікар.

Як немедикаментозний метод лікування, мікрохвильова резонансна терапія органічно поєднує принципи древньої китайської медицини і досягнення сучасної фізики і спрямована на відновлення роботи функціональних систем організму.

Автором зазначеного методу лікування є фізик-ядерник, доктор фізико-математичних наук, професор Сергій Сітько — засновник Київського науково-дослідного центру квантової медицини «Відгук». На жаль, хоча першовідкривачем став український вчений, лаври отримали його російські колеги: у 2000 році групі російських науковців присудили Державну премію в галузі науки і техніки «за розробку і впровадження апаратури для лікування і функціональної діагностики з використанням низькоінтенсивних електромагнітних коливань у міліметровому діапазоні довжини хвиль». Нинішнє ставлення з боку Міністерства охорони здоров’я також не може не дивувати: державне фінансування припинилося, з початку року працівники не одержують зарплату. А може, вся справа у приміщенні в центрі столиці, в якому розташовано «Відгук»? Інтереси хворих, як завжди, опинилися на останньому місці.

— Найкращим доказом успішності методу стали десятки тисяч вилікуваних пацієнтів, — зазначає Микола Козаков, голова правління ЗАТ «Асоціація «Темп», до складу якої входить донецький «Госпіталь Сітько МРТ». — Фахівці нашого науково-дослідного центру квантової медицини створили діагностичний комплекс «РЕМЕГ», який дає змогу під час першого візиту пацієнта виявити функціональні порушення й уточнити діагноз. Останнім часом ми впровадили нове програмне забезпечення: тепер лікар діагностує пацієнта не тільки до і після лікування, а і під час проходження курсу. Це дає можливість працювати більш «прицільно».

За 14 років роботи асоціація «Темп» виготовила, постачила і відкрила понад 20 кабінетів МРТ у сімох областях України та Криму. У донецькому госпіталі регулярно проходять навчання лікарі МРТ, котрі працюють у цих кабінетах. Медики отримують цінний досвід і підвищують кваліфікацію: досить сказати, що в самому госпіталі працюють лікарі тільки першої та вищої категорії.

Донецька область.







Iншi матерiали роздiлу "медицина":

Інвалідність треба виборювати в суді / 22.12.07
«Позивач, Ущенко Ніна Іванівна, 1933 року народження, вимагає від Медико-соціальної експертної комісії присвоїти їй, згідно з наданими медичними документами, статус інваліда війни і стягнути в... 

Вроджена вада серця, яку «не почули» / 22.12.07
Горе сталося в сім’ї Заровних в кінці жовтня. Через місяць і два тижні після народження Наталія втратила дитину. 

У МОЗ представлено нового керівника / 22.12.07
Призначений на посаду міністра охорони здоров’я України Василь Князевич на своєму представленні у МОЗ пообіцяв не робити чергових революцій, а дати можливість галузі якомога швидше вийти на рівень... 

Ліміт на безплатні ліки вичерпано / 08.12.07
У Міжнародний день інвалідів киян з особливими потребами повідомили: безплатних ліків, рецепти на які їм видавали першого числа кожного місяця, до кінця року вони, найімовірніше, не отримають.  

Немає метадонової програми, немає і мільйонів на боротьбу зі СНІДом / 08.12.07
Метадоновий скандал триває. Днями Глобальний фонд відмовив Україні у фінансуванні програми з боротьби з ВІЛ/СНІДом у розмірі 151 млн. доларів. Причина — в нашій країні не запроваджено замісну терапію. 

Для профілактики раку потрібно схуднути / 08.12.07
У Ріо-де-Жанейро відбувся другий міжнародний конгрес з питань профілактики раку. В ньому брали участь всесвітньо відомі вчені, котрі за п’ять років досліджень проаналізували 7 тисяч історій хвороб.... 

На гроші від продажу «Криворіжсталі» побудовано діагностичний центр / 08.12.07
У Кривому Розі розпочало роботу комунальне підприємство «Криворізький медичний діагностичний центр».  

До села «швидка» доїде... / 09.11.07
В Україні щороку понад 15 млн. громадян потребують екстреної медичної допомоги з різних причин.  

Не вистачає донорських органів / 09.11.07
Потреба в трансплантації органів в Україні в сотні разів перевищує кількість зроблених операцій.  

Порятунок для «поспішайок» У Донецьку відкрито центр надання допомоги новонародженим / 09.11.07
Крихітка, яка лежить у кювезі дитячої реанімації регіонального центру охорони материнства та дитинства, народилася вагою 860 грамів.  

На допомогу серцю / 09.11.07
Нещодавно на базі Одеської обласної клінічної лікарні відкрився регіональний Центр кардіохірургії, розрахований на обслуговування населення півдня України.  

94 відсотки полтавчан обслуговується сімейними лікарями / 09.11.07
В Полтаві підбито підсумки роботи галузі охорони здоров’я. За 9 місяців цього року у місті не зареєстровано материнської смертності, а рівень дитячої смертності нижчий, ніж в області і по Україні.  

У черзі по надію / 03.11.07
150 тисяч нових злоякісних новоутворень реєструється в Україні щорічно. Довідавшись діагноз, людей охоплює зневіра, особливо на останніх стадіях, коли практично нічим не можна допомогти.  

Рак не страшний, коли «молодий» / 03.11.07
У цьому намагалися переконати тернопільських журналістів медики. Вони запросили їх на «круглий стіл» до обласного онкологічного диспансеру, щоб поділитися своєю тривогою стосовно зростання... 

Будьте уважні до дітей! / 03.11.07
Закликають дорослих лікарі-наркологи і соціальні працівники. Тільки так можна помітити та вчасно попередити розвиток наркотичної залежності у неповнолітньої дитини, та й у дорослого.  
Сьогоднi в номерi
політика

Національні пріоритети в інтерактивному спілкуванні

Ми різні, але ми єдині

Головний фінансовий документ не може мати кольорів

На лобістських програмах поставлено хрест

Суд уже не боїться тиску. Артеріального

Смерть Беназір Бхутто спричинить нові конфлікти?
економіка

Методи неінфляційної компенсації вкладів громадянам України, втрачених в Ощадбанку колишнього СРСР
новини звідусіль

ЗІрка року:

На ярмарках можна купити надії і мрії...

Королівські бетлегеми бажають вам щастя
суспільство

Працювати на перспективу, а не на короткий результат

«А всім нам вкупі на землі єдиномисліє подай і братолюбіє пошли»

Замовляти Снігуроньку треба... влітку

Із гріхами та злом борються із зав’язаними очима

Зірка року: Політик

Ковбасна «родзинка»

Ви ще не здивовані? Тоді 1 січня іде до вас

Щасливий колір — рудий

Ніч перед Різдвом у Карпатах (майже за Гоголем)

Велика радість з маленького гостинця

Зірка року: Журналіст

Випити шампанського на Хортиці біля багаття

Завізовані інтерв’ю радянських часів

Зірка року: Бізнесмен

У Вінниці запалили вогонь Олімпіади-2008

Як зелену красуню «репресували» і «реабілітували»

Пікнік на пляжі

Зірка року: Письменник

У лісі, під зорями

Доброчинність врятує світ

Татусі виходять винести сміття, а повертаються з бородою

Після «ходи королів» — парений горох

В очікуванні сьомого «шофера»

Стережіться: з вікна можуть жбурнути холодильником!

Прелюдія справжнього свята

Під крики: «Гірко!»

Зірка року: Спортсмен

Усю нечисть затримують у старому році

...А після з’їзду — банкет

І в снігу, і на піску

А під ялинку — двокімнатна квартира

Фронтові сто грам, або Звідки в Милорадівці з’явилися вагони з чорноземом

Білі страви очищують та оздоровлюють
курінь

З богом під дахом!
передплачуйте і вигравайте
  Eкспорт матерiалiв

За умови повного або часткового вiдтворення посилання на
www.golos.com.ua є обов'язковим (для iнтернет-ресурсiв гiперпосилання).