This version of the page http://www.rpd.univ.kiev.ua/person/zharkih.php (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2007-12-09. The original page over time could change.
РФФ КНУ ім.Т.Шевченка - Персоналії

Викладачі та співробітники факультету

 
А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О
П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я  
   Історія
   Кафедри
   Наші лауреати
   Навчальні плани
   Фотоматеріали
   Абітурієнту !!!
   Аспірантура
   та Докторантура
   Традиції та свята
   РФФ.Live
   До 60-річчя Перемоги
   Міжнародні конференції
   Персоналії
   Деканат
   Благодійний фонд
   Online матеріали
   FaQ
   Болонський процес
   Вчена рада
   Методична комісія
   Адресник
   Країна Знань
   НТСА
   Первинна Профспілкова Організація
   Web mail

 
Почта | @univ.kiev.ua
Login
Password


Жаркіх Юрій Серафімович
( Garkih Yuriy Serаfimovych )

1942 р.н., професор кафедри електрофізики

 Закінчив радіофізичний факультет Київського університету імені Тараса Шевченка у 1964 році, а в 1971 році - аспірантуру при радіофізичному факультеті за спеціальністю “Фізика напівпровідників та діелектриків”. З 1965 року працює на радіофізичному факультеті: спочатку молодшим, в 1968-72 р.р. - старшим науковим співробітником, в 1972-79 р.р. - старшим викладачем, 1979-88 р.р. - доцентом кафедри фізики напівпровідників, з 1988 р. - професор кафедри електрофізики. Кандидатську дисертацію захистив у 1971 році по темі “Исследования процессов переноса в поверхностніх каналах полупроводников”, докторську - у 1986 році по темі “Перенос и рассеяния носителей заряда в поверхностних каналах пролупроводников”. Читав лекції для студентів по спецкурсах “Технологія напівпровідників, “Фізика поверхні напівпровідників”, “Мікроелектроніка”, курс загальної фізики “Механіка”. Створив практикум “Технологія напівпровідників”, проводив заняття у практикумах “Фізика напівпровідників”, “Напівпровідникові прилади”, “Електрика”, “Механіка”.

  Наукова діяльність присвячена дослідженням фізики поверхневих явищ в напівпровідниках та макроскопічних квантових ефектів у напівпровідникових двовимірних структурах. Прикладні дослідження спрямовані на вирішення фізичних проблем мікроелектроніки. Зокрема, на створення надшвидкодіючих активних напівпровідникових приладів.

  Опубліковано більше 100 праць в міжнародних та вітчизняних наукових виданнях, 12 посібників та методичних розробок.

  Жаркіх Ю.С. входить до складу наукової координаційної ради НАНУ з фізики поверхні та мікроелектроніки, а також - науково-експертної ради Міністерства світи України за фаховим напрямком “Радіотехніка та електроніка”. Працює у складі Експертної Ради за напрямком “Фізика та астрономія” Державного Фонду фундаментальнихх досліджень. Входить до президії ради по комп`ютерізації навчальної та наукової роботи в університеті. Займається розробкою проектів по розвитку комп`ютерних мереж та застосування Дистанційного Навчання на базі сучасних телекомунікаційних технологій. Керівник проекту Програми Розвитку Організації Об`єднаних Націй.

  ©2007 РФФ    WEB Team