This version of the page http://www.rpd.univ.kiev.ua/person/koberidze.php (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2007-12-09. The original page over time could change.
РФФ КНУ ім.Т.Шевченка - Персоналії

Викладачі та співробітники факультету

 
А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О
П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я  
   Історія
   Кафедри
   Наші лауреати
   Навчальні плани
   Фотоматеріали
   Абітурієнту !!!
   Аспірантура
   та Докторантура
   Традиції та свята
   РФФ.Live
   До 60-річчя Перемоги
   Міжнародні конференції
   Персоналії
   Деканат
   Благодійний фонд
   Online матеріали
   FaQ
   Болонський процес
   Вчена рада
   Методична комісія
   Адресник
   Країна Знань
   НТСА
   Первинна Профспілкова Організація
   Web mail

 
Почта | @univ.kiev.ua
Login
Password


КОБЕРІДЗЕ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
1958 р.н., асистент кафедри квантової радіофізики

  Закінчив кафедру квантової радіофізики в 1982 р., в 1982-86 р.р. навчався в аспірантурі. В 1988 р. захистив кандидатську дисертацію "Дослідження властивостей феритових і напівпровідникових НВЧ елементів і керування параметрами випромінювання на їх основі". З 2002 року не працює на кафедрі.

  З 1988 р. працює асистентом кафедри. Ним підготовлено та впроваджено лекційні курси “Техніка надвисоких частот”, "Напівпровідникова НВЧ електроніка", "Вступ до сучасного зв'язку". Є одним з засновників лекційного курсу "Сучасні комунікаційні технології". Підготував і впровадив лабораторні практикуми з цього курсу та з “Техніки надвисоких частот”.

  Наукова робота пов’язана з НВЧ радіовимірюваннями пара­метрів сигналів і речовин в діапазоні міліметрових хвиль. Запропоновано методику вимірю­вання складномодульованих сигналів. Виміряно коефіцієнти, що характеризують ефективність взаємодії електромагнітних і пруж­них хвиль в феритах в далині від магнітопружного резонансу, одержано оригінальні експериментальні результати з нелінійного “просвітлення” напівпровідникових структур. Опублікував близько 30 наукових праць, отримав 5 авторських свідоцтв про винаходи. Разом з проф. Левитським С.М. опублікував конспект лекцій “Вступ до сучасного зв’язку”.

  ©2007 РФФ    WEB Team