This version of the page http://www.rpd.univ.kiev.ua/person/baranchuk.php (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2007-12-09. The original page over time could change.
РФФ КНУ ім.Т.Шевченка - Персоналії

Викладачі та співробітники факультету

 
А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О
П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я  
   Історія
   Кафедри
   Наші лауреати
   Навчальні плани
   Фотоматеріали
   Абітурієнту !!!
   Аспірантура
   та Докторантура
   Традиції та свята
   РФФ.Live
   До 60-річчя Перемоги
   Міжнародні конференції
   Персоналії
   Деканат
   Благодійний фонд
   Online матеріали
   FaQ
   Болонський процес
   Вчена рада
   Методична комісія
   Адресник
   Країна Знань
   НТСА
   Первинна Профспілкова Організація
   Web mail

 
Почта | @univ.kiev.ua
Login
Password


Баранчук Микола Степанович
( Baranchuk Mykola Stepanovych )

1935 p.н., доцент кафедри фізичної електроніки

  Після закінчення в 1959 р. радіофізичного факультету КДУ все своє подальше трудове життя пов’язав з роботою на кафедрі фізичної електроніки - старший лаборант, зав.учбовою лабораторією, старший інженер, старший науковий співробітник, старший викладач, доцент.

  Виконану під науковим керівництвом доц. C.M. Левитського кандидатську дисертацію “Дослідження повільних хвиль в плазмі і характеру їх взаємодії з електронним пучком”. захистив в 1970 р.

  На протязі роботи в якості викладача кафедри прочитав 12 спецкурсів, першими з яких були “Електроніка НВЧ”, “Фізика плазми”, “Спецглави по фізичній мікроелектроніці” і останніми, які читає зараз, - “Основи інтегральної електроніки”, “Схемотехніка”, “Мікропроцесорна техніка”. Підготував навчальний посібник “Схемотехніка”.

  Наукові дослідження М.C.Баранчука пов’язані з фізикою плазми. Серед основних результатів його роботі можна відмітити дослідження характеру розповсюдження повільних хвиль в плазмі та їх взаємодія з електронним пучком; дослідження пульсуючого розряду та його характеристик, емісійних властивостей діелектриків в пульсуючому розряді. Разом з І.П.Шашуріним був виконавцем першої госпдоговірної теми на кафедрі, яка виконувалась під керівництвом С.M.Левитського. Має близько 50-и публікацій. Керує випускними роботами студентів кафедри.

  З 2003 року на пенсії.

  ©2007 РФФ    WEB Team