This version of the page http://www.press.org.ua/news/70281 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2007-08-14. The original page over time could change.
Чемпіонат України: «Карпати» вчетверте грають внічию з донецьким «Металургом»
Это БЕТА-версия сайта! Нашли ошибку или есть пожелания к работе сайта. Оставьте сообщение!

За півгодини до початку матчу над львівським стадіоном «Україна» пройшла сильна злива, впродовж якої команди продовжували розминку

Друга половина тайму пройшла за відчутної переваги господарів, які, додавши у швидкості, примусили донеччан оборонятися великими силами. проте завершальним ударам бракувало влучності

Карпати - Металург Д - 0:0

В складі «Карпат» після травм до основи повернулися Федорів, Батиста та Ковель. Натомість дозаявлених Ломая та Кіровскі, які напередодні відіграли за дубль «Карпат», глядачі так і не побачили.

На початку поєдинку, за яким могли спостерігати численні телеглядачі, небезпечно пробивав Даниловський. А після чергового зіткнення з Окодувою Лапко догравав гру з перев’язаною головою. Намагався збільшити свій гольовий реєстр і один з кращих бомбардирів нового чемпіонату - Косирін, з яким персонально діяв Лащенков і фактично не дав Олександру реалізувати свої моменти. Єдиним гольовим моментом у першому таймі можна вважати розіграш кутового у виконанні Бусаїді, коли Мартищук на лінії воріт дивом врятував ворота «зелено-білих». В свою чергу під завісу поєдинку міг відзначитись Годвін, проте після кутового удару у виконанні Худоб’яка нігерієць пробив вище воріт.

Після перерви малюнок гри не змінився. Суперники відчайдушно боролися в кожному ігровому епізоді, часто при цьому порушуючи правила на мокрому полі. Небезпечно пробивав головою Косирін, якому асистував Бусаїді. В свою чергу Грубеліч вчасно вибив м’яч на кутовий, випереджаючи Худоб’яка, який виходив на побачення з Дишленковичем. В середині тайму реальну нагоду відкрити рахунок втрати Батиста, який після пасу Кополовця з лівого флангу двічі наносив небезпечні удари з близької відстані і двічі надійно зіграв Дишленкович.

Друга половина тайму пройшла за відчутної переваги господарів, які, додавши у швидкості, примусили донеччан оборонятися великими силами. Гості при цьому часто порушували правила. Тож стандартів не бракувало, проте завершальним ударам карпатівців цього дня бракувало влучності. В підсумку бойова нічия – 0:0, яка стала четвертою поспіль в очному протистоянні суперників.

Джос ДАРДЕН,

головний тренер «Металурга»:

- Сьогодні гра була такою, що перемогти могли обидві команди. Поки ми намагалися пресингувати, небезпечних моментів біля наших воріт не виникало. В останні п’ятнадцять хвилин «Карпати» більше контролювали гру, і наш воротар двічі врятував ворота.

Олександр ІЩЕНКО,

головний тренер «Карпат»:

- Нам протистояв добре організований суперник, чия гра суттєво відрізнялася від попередніх чемпіонатів. У деяких моментах нам бракувало везіння. «Карпати» сьогодні хотіли перемогти і, на мою думку, львів’янам не соромно за другий тайм перед своїми уболівальниками.