This version of the page http://www.narodnapravda.com.ua/discussions/46baf7544d846/ (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2007-08-09. The original page over time could change.
Про що ви, пане? | Народна правда
  • UKR
  • RUS
  • Про проект Автори Правила Аудиторія Часті запитання
Пошук на сайті:




  • ЗАГАЛЬНА СТРІЧКА
  • ПОЛІТИКА
  • ІСТОРІЯ
  • ГРОШІ
  • ПОДОРОЖІ
  • ЗДОРОВ'Я, СПОРТ
  • КНИГИ, МУЗИКА, КІНО
  • СКРІЗЬ ЖИТТЯ
  • ГУМОР
  • ДИСКУСІЇ
  • ФОТО

RSS-стрічка найпопулярніших публікацій
RSS-стрічка останніх публікацій
Експорт публікацій

Про що ви, пане?  0
Красота требует жертв от телезрителей  -2
"Я был и остаюсь русским художником"  -2
Зачем Грузия придумала новую российскую агрессию?  -2
До питання геройства  3
Лет до ста расти нам без старости  -2
Мы были последовательными в отстаивании интересов народа и государства  -2
"Народна правда"  Дискусії  Статті
Росія. Туреччина. Німеччина. Польща і звичайно ми – українці

Про що ви, пане?

Пайташ | 9.08.2007 14:15

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

1
Про наших друзів і ворогів. З другом пізнаються в біді, а з ворогом – в битві.

Про що ви пане?

Росія товариш чи ворог? Може і товариш. Але чому цей товариш мене українця хоче по світу пустити з торбою? Не правда, кажуть нам. Він доброго вам хоче. Хоче з вами жити в одному домі. Та це вже було. Жили вони в моєму домі, але мене не хотіли розуміти, навіть тоді коли я їх мови навчився. Все рівно казали: Ми тєбя нє панімаєм. В мене був газ в Дашаві – зпалили його в Москві і Ленінграді (вибачаюся назвали його чи то Петроградом, чи то Петербургом), а мені казали – На дровах кушать готов. Вкуснєє будет. Воно то б і смачніше, але дров ще теба нарубати, а газ ось він повернув краник, запалив сірником і горить собі без кіптяви і диму. А опалення? Угльом тапі – говорили. А де ж цей вуглик? Під землею. А хто мені його дасть? Іді сам і капай. Копали і закопувалися. Ой скільки нашого люду там під землицею залишилося. А вони ж так справно цю землицю орали, засівали, зерно збирали і ним весь світ годували. А тепер де то зерно? В Америці кажуть купуємо. Ось якого товариша ми маємо. Та з таким товаришем і ворог милим здасться.

А що ворог. Воювали з ним з супостатом. Ой як воювали. І ворог нас поважав і тепер поважає.

Ось в турків одяг і сантехніку купуємо. А колись... Ой як ми їх били... Султанові візири казали – Майже всю Європу завоювали, але звідкись ці козаки люті взялися, з Європи нас вигнали. Добре хоч релігія наша в Європі залишилася.

А німці. Ой і били ми їх. І вони нас також били, але завойоване так утримати і не змогли. А тепер ми в них такі автомобілі купуємо і в такій кількості, ті тільки дивуються. Кажуть, а звідки в них такі гроші, адже все ніби забрали, навіть землю родючу у вагонах вивезли.

А поляки? Ой як ми з ними билися... І за землю, і за віру... Здавалося, навіки смертними ворогами будемо. Так ні. Кращих захисників нас перед Європою годі знайти.

А ви пане кажете друзі, вороги...

  • Додати коментар
  • 1
  • Версія для друку
  • Код для блогу

Ekain
Росія була авангардом змін у часи горбачовської перебудови. Вона й зараз не зовсім вже ретроградна держава. Та держава прагматична. Росія набагато прогресивніша та прагматичніша за її п"яту колону в Україні. Тому й з росіянами на наших форумах можна цікаво дискутувати (Генадій, Фіш), а з нашими власними русофілами – тільки емоційні бульби. Мене не хвилює дуже Росія: наші відносини якимось чином стабілізуються. Мене хвилює, як ми будемо жити в одній державі з тими, хто не визнає ні мову, ні історію, ні жертви, ні державу.
  • Всі комментарі
  • Додати свій коментар







"Монітор та клавіатура" проти "паперу і ручки". Хто кого?

Гетьман | 1.08.2007 18:36
В кінці двадцятого століття цивілізований світ включився у фазу динамічного розвитку нових технологій нерозривно пов'язаних з комп'ютерними технологіями. Таким чином завершилась стадія персоналізації комп'ютерів і почалось лиш удосконалення їх можливостей та надання більшої зручності. А яка ж доля чекає попередників ПК: папір, книги, ручки?
Скрізь життя  |    монітор  клавіатура  папір  ручка  прогрес  цивілізація 

Спасите жизнь Стёпе Жданову  44
Звернення редакції "Народної правди" до своїх дописувачів і читачів  27
Реальна політика: а що в мішку?  22
Мордовороты в политике...и гордость  21
Спасите жизнь Владику Люльчуку  19
"Дзержинский-Ленин-Берия-Да здравствует империя?" або Чим відрізняється "Homo Sovetikus" від "Homo Sapiens"  19
Новая Украина как вызов путинской России  18
Кружка  18
Прогулянки Києвом. Частина третя: Шоколадний будинок  16
От "человеческого омлета" – к нормальному человеку  16

Юрій Самсон  592
museum-ukraine  583
Eugene  377
Александр Ковалевский  363
Станіслав Овчаренко  352
Олекса Косар  311
Пайташ  302
Молонов Сергій  241
Олена Олійник  235
Володимир  214
Гетьман  213
Александр Шиманский  207
Всього 296 авторів



© 2007, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редакційна пошта: narodna@pravda.com.ua
Технічна підтримка: support@narodnapravda.com.ua
Наші проекти:
Українська правда
Економічна правда
ТаблоID
Чемпіон