ФК «Львів»
3
:
1
90+3' Матч закінчено.
90+3' Попередження отримує Майдан.
90+2' Романенко парирує удар з 10 метрів нападника львівян.
90' До основного часу матчу арбітр додав 3 хвилини.
89' Товкацький б"є в нижній кут, але Паньків в останній момент переводить м"яч на кутовий.
87' Потужний удар Степанова кіпер гостей переводить на кутовий.
86' Заміна у складі "Волині" - на полі Лихолат замість Алозі.
85' Після навісу зі штрафного удар Алозі головою блокують захисники.
84' Гончаренко отримує попередження від арбітра.
83' Після стрімкої атаки "Волині" Мельник пробиває вище воріт.
81' Заміна у складі "Волині" - на полі Майдан замість Рибковського.
76' Заміна у складі "Волині" - на полі Гащин замість Максимюка.
74' Швидка контратака львівян, Романюк б"є по воротах, але Птачик встигає винести м"яча на кутовий.
72' Удар Войтовича з лінії штрафної бере Романенко.
70' Заміна у складі ФК "Львів" - на полі Горецький замість Ханаса.
68' Заміна у складі ФК "Львів" - на полі Романюк замість Деревльова.
67' Після подачі кутового захисники гостей виносять м"яч з лінії воріт.
66' Гострий прохід Рибковського, удар в нижній кут парирує Паньків.
64' ГООЛ!!! Після подачі Максимюка з штрафного Донець головою вганяє м"яч у верхній кут воріт львівян.
59' Заміна у складі ФК "Львів" - на полі Мазяр замість Баранця Г.
57' Потужний удар Товкацького з-за меж штрафної прийняла на себе поперечина воріт гостей.
52' В команді гостей Баглай отримав попередження.
46' Розпочався другий тайм. Заміна у складі "Волині" - на полі Товкацький замість Остроушка. Заміна у складі ФК "Львів" - Середа замість Рябовола.
45+1' Перший тайм закінчено.
45' Арбітр додав 1 хвилину до основного часу.
44' "Волинь" постійно атакує, але у неї ніяк не виходить з завершальним ударом.
38' Простріл Рибковсього в штрафну - Алозі не дотягується до м"яча.
31' Після штрафного з правого флангу Степанов розстрілював головою ворота львівян, кіпер чудом рятує гостей від голу.
29' Заміна у складі гостей - Гамарник замість Лукашука.
24' Індивідуальний прохід Мельника, удар якого парирує воротар гостей.
21' ГОООЛ!!!. Після навісу у штрафний Алозі робить дубль переправляючи м"яч у сітку гостей. Цокають гранчаки на трибунах, міліція намагається забрати горілку у святкуючих фанів, але їй дістаються лише порожні пляшки.
19' Заміна у складі "Волині" - замість Ряхна на полі Гончаренко.
15' Після багатоходової комбінації волинян Остроушко отримує м"яч в центрі штрафної гостей, але б"є вище воріт.
11' Після навісу Максимюка по воротах пробиває Рибковський - Паньків на місці.
7' Стопроцентний шанс вивести волинян вперед втрачає Мельник - голкіпер гостей в карколомному стрибку рятує ворота.
6' Деревльов отримує жовту картку.
6' Деревльов зрівнює рахунок після стрімкої атаки гостей лівим флангом.
5' Гол!!! Алозі вривається з правого кута в штрафний гостей і пробиває кіпера львівян.
1' Пас на хід Алозі, Майкл в останню мить випускає м"яч за лицьову лінію.
1' Матч розпочався. "Волинь" - футболки малинові, ФК "Львів" - білі.
"ВОЛИНЬ": 1.Романенко, 14.Птачик, 2.Ковалюк, 18.Ряхн, 3.Мельник, 4.Донець, 17.Остроушко, 10.Максимюк, 5.Рибковський, 15.Степанов, 16.Алозі

ЗАПАСНІ: 19.Голюк, 7.Майдан, 6.Гончаренко, 13.Товкацький, 8.Гащин, 11.Кашуба, 9.Лихолат
ФК "ЛЬВІВ": 12.Паньків, 2.Гриценко, 4.Жданов, 16.Деревльов, 6.Баглай, 7.Войтович, 8.Баранець Г., 14.Баранець Б., 9.Ханас, 20.Рябовол, 22.Лукашук

ЗАПАСНІ: 1.Бабак, 15.Горецький, 3.Щастливий, 19.Середа, 11.Мазяр, 13.Романюк, 5.Гамарник
Судді: О. Орєхов (Київ), М. Васюта, В. Криницький (обидва - Рівне)
Делегат ФФУ: М. Желєзний (Суми)
16-й Чемпіонат України. Перша ліга. 6-й тур.
25 серпня 2006 р. Луцьк. Стадіон "Авангард". 22ºС.