«Волинь»
0
:
1
90+2' Матч завершено. "Волині" виходить в 1/16 фіналу КУ.
90' Віктор Мельник віддає розрізну передачу на Ковгана. Той вже у штрафному майданчику в один дотик пробив по воротах, але не влучив.
89' Після подачі кутового Гончаренко непогано пробивав головою, але не влучив у рамку.
85' За обопільну грубість жовтими картками нагороджені Ковалюк і Кузьо.
83' Майдан з правого флангу увійшов в штрафний майданчикі пробив в ближній кут. Голкіпер відбив м'яч прямо на Алозі. Майкл з 10 метрів пробиває вище воріт.
73' Найактивніший гравець у складі "Нафтовика" - Борис - з 35 метрів сміливо пробиває по воротах Романенка. Голкіпер на місці.
68' Кузьо б'є штрафний з 30 метрів. М'яч проходить над поперечиною.
66' Засість Сворака на поле виходить Руслан Майдан.
65' Майкл Чіді пробиває із середньої відстані - м'яч проходить поруч зі штангою.
59' Заміна в складі "Волині". Євген Гончаренко міняє Остроушка.
56' Ковган підступно пробиває. М'яч влучає в сітку воріт, але із зовнішнього боку.
54' Рожко робить націлену подачу на Бориса. Той приймає м'яч в небезпечній відстані від воріт Романенка, але удар в нього не виходить.
51' 11-метровий виконує Алозі. Удар в нижній кут і Локатир відбиває м'яч...
50' Господарі збивають в свому штрафному майданчику Сворака. Суддя призначає пенальті.
49' Заміна у "Волині". Замість Максимюка на полі новачок команди - Олександр Ковган.
45' Перший тайм завершено. Перерва.
45' Сворак отримує м'яч на лінії штрафного, розвертається і пробиває. Тепер вже Локатир демонструє всю свою майстерність.
35' Перший момент в "Нафтовика": Борис входить в штрафну, розвертається там і небезпечно пробиває. Лучан рятує Романенко.
30' Навіс Максимюка і А. Степанов головою пробиває по воротах Локатира. Від штанги м'яч відлітає в сітку. 0:1!
20' Удар Віктора Мельника з 30 метрів - м'яч пройшов в сантиметрах над поперечиною
16' Після навісного напівудара/напівпаса Ковалюка м'яч влучив в поперечину воріт долинян.
15' Товкацький ідеально прострілив на Алозі. Майкл з 7 метрів не зумів влучити у ворота.
11' Ігрова і територіальна перевага повністю на боці гостей. Несподіваним є місце Володимира Ковалюка на полі - капітан грає під нападаючими.
10' Василь Товкацький по місцю правого інсайда увійшов в штрафний майданчик і пробив. Поруч зі штангою.
6' Після подачі Максимюка з лівого флангу небезпечно головою пробив Алозі.
3' Персепктивна атака "Волині" закінчується ударом Сворака у голкіпера "Нафтовика".
1' Гра розпочалась. "Волинь" у білій формі, "Нафтовик" - у жовтіій.
"НАФТОВИК": 1. Локатир, 2. Стефанишин, 8. Нігальчук, 5. Рожко, 6. Кузьо, 13. Борис, 9. Морозов, 14. Яковенко, 17. Шатковський, 16. Копиця, 7. Яремчук

ЗАПАСНІ: 12. Шмаль, 3. Крач, 11. Кравецький, 15. Січко, 18. Поляновський
"ВОЛИНЬ": 1. Романенко, 14. Птачик, 2. Ковалюк, 15. А. Степанов, 3. Мельник, 4. Донець, 17. Остроушко, 10. Максимюк, 9. Сворак, 13. Товкацький, 16. Алозі

ЗАПАСНІ: 19. Голюк, 7. Р. Майдан, 5. Коц, 8. Ковган, 6. Гончаренко, 18. Шпак, 11. Дручик
Судді: С. Задиран (Дніпропетровськ), І. Староста, І. Кувік (обидва - Ужгород)
Делегат ФФУ: В. Онуфер (Ужгород)