«Закарпаття»
0
:
0
90+4' Матч завершено.
90' До основного часу матчу суддя додав 4 хвилини.
90' Ще одна заміна у складі гостей, замість Дано на полі Крьока.
88' Заміна в складі "Закарпаття", замість Постолатьєва на поле вийшов Бурий.
84' Попердження від арбітра зустрічі отримав Микуляк.
82' Дано пробивав з 8-ми метрів по воротам "Волині" проте влучив прямо в Романенка.
81' Небезпечний штрафний з 22-х метрів виконував Донець, - але Бабенко зумів зберегти свої ворота в недоторканності.
79' Заміна у складі гостей - замість Антонюка на полі - Корнутяк.
76' Заміна у складі "Волині": замість Шпака на поле вийшов Р.Майдан, а в "Закарпаття" замість Бундаша на полі - Горбаненко.
74' Ще один момент в Товкацького і знову надійно грає кіпер ужгородців.
73' На удар в штрафному "Закарпаття" наважився Товкацький, - Бабенко в падінні ліквідує загрозу.
72' Штрафний з 25 метрів пробивав Микуляк, м"яч пройшов поруч із дев"яткою воріт "Волині".
70' Заміна у складі "Волині": замість Гончаренка на поле вийшов Семиряк.
69' Удар з кута воротарського завдавав Маліцький - Романенко на місці.
67' Удар Микуляка з-за меж штрафного - вище.
62' Заміна у складі "Закарпаття", Маліцький замість Кополовця.
59' Заміни у складі "Волині", замість Продана на поле вийшов Шпак, замість Маковея - Жерш.
57' Донець потужно б"є з 12 метрів, захисник, що кинувся під м"яч, вибиває того на кутовий.
54' Після прострілу у штрафний Продан не розібрався з захисниками і втратив м"яч.
52' На навіс Максимюка зі штрафного з правого флангу ніхто з нападників "Волині" не відгукнувся.
46' Розпочався другий тайм.
45+2' Кінець першого тайму.
45' До основного часу арбітр додав 2 хвилини.
43' Гості відбивають затяжну атаку "Волині".
40' Після скидки головою Продана з льоту пробивав Гончаренко, але удар у новачка "Волині" не вийшов.
37' Після навісу з правого флангу головою пробивав Маковей - на лінії воріт блискууче грає Бабенко.
36' Бундаш у штрафному "Волині" не зміг переграти Ковалюка, чим змарнував непоганий момент для своєї команди.
33' Попередження за зрив атаки "Волині" отримує Антонюк.
31' Удар Гончаренка з льоту на лінії штрафного - м"яч проходить вище.
26' Стрімка атака "Волині" правим флангом. Захисник в останній момент вибиває м"яч з-під ніг нападника господарів.
25' Штрафний з 30 метрів у виконанні Гончаренка - сильний удар вище воріт.
24' Двоє гравців гостей після навісу виявились перед воротами, але не розібрались і м"яч пішов вище воріт.
22' На підступах до штрафного майданчика удару завдавав Браїла - вище воріт.
17' За порушення в центрі поля жовту картку одержує Рибковський.
15' Заміна у складі "Волині", замість Гащина вийшов Штурко.
14' Атака "Закарпаття" 3 в 3 закінчується тим, що Ковалюк вибиває м"яч з-під ноги Микуляка.
13' На лінії воротарського Бундаш отримав м"яч, але захисники винесли його на кутовий.
11' Після розіграшу штрафного з правого флангу Єсін пробив повз ворота.
5' Після скидки Товкацького головою з гострого кута невлучно пробив Продан.
4' Удар Максимюка з 25 метрів - вище воріт.
2' Удар Микуляка з кута штрафної - вище.
1' Атака гостей не знайшла логічного завершення.
1' Матч розпочався. "Волинь" - футболки малинові, "Закарпаття" - футболки білі.
"ВОЛИНЬ": 1.Романенко, 2.Ковалюк (К), 15.А.Степанов, 4.Донець, 5.Рибковський, 6.Є.Гончаренко, 16.Маковей, 8.Гащин, 13.Товкацький, 10.Максимюк, 11.Продан.

ЗАПАСНІ: 19.Голюк, 3.Семиряк, 7.Р.Майдан, 9.Сворак, 14.Шпак, 17.Жерш, 18.Штурко
"ЗАКАРПАТТЯ": 33.Бабенко, 3.Чижевський (К), 4.Антонюк, 10.Єсін, 15.Кополовець, 16.Дано, 17.Постолатьєв, 18.Браїла, 20.Домбрайє, 23.Микуляк, 30.Бундаш.

ЗАПАСНІ: 22.Надь, 2.Корнутяк, 6.Маліцький, 8.Крьока, 11.Бурий, 14.Горбаненко.
Судді: О. Шмигельський, В. Пономарьов (обидва - Львів), Е. Карапетян (Тернопіль)
Делегат ФФУ: В. Хмельницький (Київ)
16-й Чемпіонат України. Перша ліга. 2-й тур.
27 липня 2006 р. Луцьк. Стадіон "Авангард". 26ºС.