Статистика гри
                                         "Волинь"                      "Металург" Д
  Удари по воротам            17 (10)                                7 (4)
Удари в ствір                      9 (3)                                   5 (2)
Кутові                                   3 (1)                                   5 (2)
Офсайди                               0 (0)                                   9 (2)
Попередження                  3 (1)                                   1 (1)
Фоли                                   23 (10)                                16 (8)
90+2' Матч закінчено.
90+1' Заміна у "Металурга" - Акопян замість Аліуце.
90+1' Затяжний штурм воріт "Металурга" закінчився неточним ударом Алозі.
90' Суддя додає до основного часу 2 хвилини.
90' Товкацький б"є впритул - рятує голкіпер.
89' Романенко виходить з воріт і перериває передачу Мельника на неприкритого Косиріна.
88' Косирін виходив на ударну позицію, але захисники вибивають м"яч.
87' Попередження отримав Коц.
84' Троє донецьких футболістів опинились в офсайді.
82' Заміна у "Металурга" - Прийомов замість Гомеса.
81' Простріл Грубеліча зліва - перший на м"ячі Романенко.
79' Максимюк навішував на дальню штангу на Сачка, Василь не дотягнувся до м"яча.
77' Соколенко несильно б"є здалеку - воротар фіксує м"яч.
74' Суддя трактує більшість моментів на користь гостей.
73' Тавкацький навішував з правого флангу - ніхто не встиг до м"яча.
70' Товкацький з гострого кута у штрафному б"є по воротах - воротар гостей переводить на кутовий.
69' Після подачі кутового перший на м"ячі Романенко.
68' Заміна у "Волині" - Товкацький замість Девіча, який отримав травму.
65' Девіч прострілював справа - ніхто не встиг на добивання.
64' Ряхн отримує жовту картку.
61' Заміна у "Волині" - Коц замість Гащина.
59' Заміна у "Металурга" - Мельник замість Рістіча.
58' Після подачі Гащина в штрафний Максимюк не зміг продертися на ударну позицію.
57' Ткаченко з кутового закручує м"яч у ворота "Волині".
57' Удар Гомеса з 30 метрів - Романенко переводить на кутовий.
56' В метрі від штрафного збивають Сачка, який виходив один на один, суддя не дає жовтої картки. Максимюк пробиває з штрафного, голкіпер відбиває перед собою, перший на добиванні Ряхн - м"яч у воротах. З не зрозумілих причин суддя не зараховує м"яч.
52' Герасим"юк б"є з льоту - вище воріт.
50' Стрімка атака "Волині", з 20 метрів б"є Герасимюк - Дишленкович рятує команду гостей.
49' Після розіграшу кутового з-за меж штрафного пробивав Аліуце - вище воріт.
46' Розпочався другий тайм.
Фоли                                    10                                   8
45+1' Кінець першого тайму.
45' Штрафний з правого флангу виконав Максимюк - першими на м"ячі були захисники.
44' Ковалюк пройшов по центру і пробив з 30 метрів - неточно.
41' Максмимюк з лівого флангу увірвався у штрафний гостей і пробив - м"яч пройшов поруч із стійкою.
40' Штрафний з 20 метрів виконав Аліуце - Романенко на місці.
37' Сачко забиває гол з пенальті ударом під поперечину.
37' Чечер притримав у штрафній Сачка - пенальті.
35' Після удару зі штрафного Гащина м"яч ловить Дишленкович.
33' Після пасу у штрафний ні Алозі, ні Сачко не змогли добити м"яч у сітку воріт гостей.
30' Бусаїді пройшов по правому флангу і увірвався у штрафний майданчик, Поляков у підкаті виніс м"яч на кутовий.
29' Косирін у штрафному майданчику пробивав по воротах - удар блокує Гащин.
27' Попередження за затримку часу отримав Дишленкович.
26' Затяжна атака "Волині" лень не закінчилась голом - після удару Девіча і рикошету від захисника м"яч піймав Дишленкович.
24' Після передачі Аліуце з правого флангу головою пробивав Косирін - м"яч пройшов над поперечиною.
23' Гра проходить в центрі поля без небезпечних моментів.
19' Попередження за порушення правил в центрі поля на Аліуце отримав Соколенко.
19' Алозі пробивав головою після навісу Гащина з правого флангу - неточно.
18' Заміна у складі "Волині" - замість Пищура на поле вийшов Алозі.
17' Пищур в падінні через себе пробив з лінії штрафного - м"яч пройшов біля правої стійки.
15' "Волинь" оговталась після голу і більше контролює м"яч.
11' Перша атака донеччан закінчилась пенальті - Романенко у штрафному збив Ткаченка. Удар з 11-метрової позначки чітко виконав Косирін.
10' "Волинь" повністю контролює гру, "Металург" ще не створив жодного моменту біля воріт Романенка.
8' Удар Гащина з 40 метрів - біля правої стійки.
7' Штрафний з 18 метрів після порушення правил на Соколенку виконує Сачко - м"яч влучив в стінку.
5' Штрафний з правого флангу виконував Максимюк, Ряхн намагався пробити головою, але удар заблокували захисники.
3' Після передачі Девіча, Сачко б"є з 10 метрів - на місці воротар.
2' Перший удар в матчі по воротах гостей наніс Герасимюк - неточно.
1' Матч розпочався. "Волинь" - футболки малинові, "Металург" - білі.
"ВОЛИНЬ": 1.Романенко, 4.Поляков, 8.Гащин, 2.Ковалюк, 5.Соколенко, 31.Герасимюк, 6.Ряхн, 19.Девіч, 11.Максимюк, 43.Пищур, 7.Сачко.

ЗАПАСНІ: 24.Неділько, 13.Товкацький, 16.Алозі, 20.Савінов, 33.Ратій, 17.Жерш, 3.Коц.
"МЕТАЛУРГ" Д: 66.Дишленковіч, 12.Бусаїді, 4.Чечер, 18.Не, 11.Грубеліч, 2.Полянський, 27.Гомес, 8.Ткаченко, 23.Рістіч, 16.Аліуце, 28.Косирін.

ЗАПАСНІ: 31.Воробйов, 6.Грнчаров, 22.Окуново, 5.Акопян, 9.Мельник, 14.Акобян, 15.Прийомов.
Судді: О. Деревинський - В. Пушенко, О. Якименко (всі - Київ)
Делегат ФФУ: А. Попов (Київ)